Představujeme Vám službu VoIP telefonování. Telefonní linka je zcela bez paušálního poplatku! Služba je založena na předplaceném kreditu, ze kterého je při telefonování odečítána provolaná částka.

Ceny volání jsou velmi nízké a dokonce volání v rámci naší vlastní VoIP sítě a do partnerských VoIP sítí je zcela ZDARMA!

Technologie VoIP (Voice over IP) je založena na principu přenosu hlasu přes internet. Služba je tedy dostupná všude tam, kde je dostupné kvalitní internetové připojení.

Velkou předností naší VoIP telefonní služby je přenos zvuku v HD kvalitě. Samozřejmostí je online přístup ke klientskému rozhraní, ve kterém má uživatel k dispozici výpis všech hovorů - odchozích, příchozích i zmeškaných. Dále zde může měnit různá nastavení, např. aktivovat hlasovou schránku nebo nastavit přesměrování příchozích volání.

Ceník hovorného

Měsíční paušální poplatek ZDARMA
V síti VoIP-VHV + ostatní VoIP sítě
4Consult s.r.o., CESNET z.s.p.o., Český Bezdrát s.r.o., FAYN Telecommunications s.r.o., ha-vel voice a.s., LAM Plus s.r.o., OpavaNet, a.s., RIO Media a.s., VOINET s.r.o., FreeVoice, Free World Dialup (FWD), SIPphone
ZDARMA
Tísnová volání ( 112, 150, 155, 158 ) ZDARMA
Mobilní sítě 2,90 Kč
Mobilní sítě SMS 1,45 Kč
Pevné linky ve špičce od 7:00 – 19:00 h 1,00 Kč
Pevné linky mimo špičku 0,61 Kč

Veškeré ceny jsou s DPH.

Chcete volat za nízké ceny bez paušálních poplatků?

Volejte NONOSTOP