Od ledna roku 2014 se naše společnost stala regionálním poskytovatelem mobilních služeb.

Díky tomu můžeme nabídnout služby pro mobilní volání a SMS/MMS zprávy dostupné pro každého, kdo chce komunikovat podle potřeby a neplatit zbytečně velký účet. K tomu je možné přidat zvlášť i Internet do mobilu.

Využijte tohoto komplexního řešení a využjte naší nabídku na Bezdrátový internet, mobilní služby a pevná linka VoIP.

Výhodné tarifní balíčky

VHV mobil START

99Kč / měsíc
 • 100 volných minut do pevných a mobilních sítí v ČR

VHV mobil OPTIMAL

199Kč / měsíc
 • 200 volných minut
 • 20 SMS do pevných a mobilních sítí v ČR

VHV mobil SUPER

299Kč / měsíc
 • 150 volných minut
 • 30 SMS
 • 300MB dat

VHV MOBIL BUSSINES

349Kč / měsíc
 • 160 volných minut
 • 40 SMS
 • 600MB dat

Doplňkový balíček

VHV FLAT

129Kč / měsíc
 • 3000 volných minut v rámci sítě VHV
 • (nelze aktivovat samostatně)

Jak je to s pokrytím?

Je využita již postavená mobilní sít a pokrytí je dostupné všude tam, kde se dovolají ostatní uživatelé mateřské mobilní sítě - T-MOBILE.

Mohu používat své současné mobilní číslo?

Ano. S námi můžete volat levněji a přitom přeneseme Vaše současné mobilní čislo. Součastí našich služeb je i podpora přenosu mobilního čísla a vyřízení formuláře za Vás.

A co mobilní internet?

Ano, i na toto jsme připraveni, mobilní internet v telefonu, tabletu, nebo USB modemu do PC je dnes naprostá samozřejmost. Abychom vše maximálně zjednodušili, připravili jsme pro naše zákazníky několik balíčku mobilního internetu. Stačí si jen vybrat.

Kolik to všechno stojí?

Připravili jsme pro Vás ceny bez paušálního poplatku, kde zaplatíte pouze za provolané minuty, ale máme v nabídce i zajímavé výhodné balíčky s volnými minutami a SMS.

Mobilní sítě v ČR 2,07 Kč
Pevné linky 2,07 Kč
SMS 1,50 Kč
SMS zahraničí 3,00 Kč
MMS 4,50 Kč
MMS v zahraničí 5,93 Kč

* Tarifikace 60+60, po vyčerpání volných jednotek a SMS je účtována sazba 1,49 za minut/SMS

** Volné minuty jsou poskytovány na pevná čísla v ČR (začínající číslem 2,3,4,5), na mobilní čísla (začínající číslem 6 a 7) a na nomadická (přenosná) čísla s předvolbou 910. Hovory na ostatní/zvláštní čísla v ČR a do zahraničí jsou zpoplatněny dle ceníku.

*** Doplňkový balíček Hlasový FLAT je určen výhradně pro běžné využití koncovým zákazníkem a s limitem 3000min./měs. při volání do vlastní mobilní sítě – služba nesmí být užívána pro telemarketing, call centrum, velkoobchodní terminaci, tranzit telekomunikačního provozu či přeprodej. Generování umělého provozu za použití generátorů provozu je zakázáno. Při aktivaci nové SIM je služba Hlasový FLAT ve vlastní síti dostupná ihned, při aktivaci u existující SIM bude dostupná od 1. dne následujícího měsíce. 

Chcete volat za nízké ceny bez paušálních poplatků?

Volejte NONOSTOP