Potřebujete připojení k internetu?

Nově nabízíme kompletní realizaci a připojení k sítí Internet s možností zapůjčit si od nás zařízení zdarma při podpisu smlouvy na 2 roky.

Jak probíhá realizace?

Po obdržení e-mailové objednávky vás budeme v co nejkratší době telefonicky kontaktovat a domluvíme si termín realizace, který zpravidla navrhujeme na následující den. V případě telefonické objednávky si termín realizace dohodneme ihned.

Při samotné realizaci v domluvený termín náš technik ještě prověří dostupnost signálu a pokud je vše v pořádku, začne se samotnou montáží antény. Anténa je zpravidla umisťována na stožár klienta a její velikost je závislá na vzdálenosti klienta od našeho přístupového bodu. Platí, čím dále jste tím máte větší anténu.

Po instalaci antény následuje natažení kabelu UTP až k PC klienta, kde je zařízení napájeno a kde je připojena datová část do PC.

Musím připravit nějaké nářadí, nebo žebřík?

Ne, vše, co je k instalaci potřeba, konzole, držáky, vrtačka, žebřík, nejrůznější nářadí a kabely si náš technik přiveze s sebou.

Po instalaci si uklidíme, jde nám o dobré jméno a aby instalace připojení k internetu byla i pro vás radost a ne starost s uklízením.

Co to bude stát?

Po dokončení instalace a předvedení Vám bude účtována částka v rozmezí od 1500 - 2500 Kč. Druhá možnost je využití některé z našich probíhajících akcí a získat tak třeba zařízení zdarma.

Tím je instalace hotova a je tak předáno internetové připojení v podobě kabelové přípojky RJ-45.

Je možné bezdrátové připojení?

Ano, rozšíření o bezdrátový router Vám můžeme zajistit ihned po instalaci a vzhledem k oblíbenosti a hojného využívaní této možnosti doporučujeme využit. „WIFI router“, Což je wifi zařízení, které rozšíří wifi u Vás doma a nebude tak nutné tahat kabely pro připojení dalších stolních počítačů, tabletů a nejrůznějších chytrých telefonů.

Je možné získat veřejnou IP?

Ano, veřejnou IP Vám nastavíme ZDARMA na požádání a bude aktivní do jedné hodiny od realizace připojení. Výhoda veřejné IP je připojení k Vašemu zařízení doma odkudkoli ( kamerový systém, datová úložna, multimediální centrum, atd. ). Výhoda je také v lepším stahovaní potřebných dokumentu z internetu ( torenty ).

Co když nebudu něčemu rozumět?

Pokud bude potřeba, náš technik Vám rád poradí a nastaví například internetový prohlížeč, nebo program na e-mail. Nabízíme také základní zaškolení pro práci s internetem, která je účtována 200 Kč za každou započatou hodinu.

 

Ceník služeb a doplňkových komponent:

Proměření dostupnosti signálu ZDARMA
Aktivace další přípojky ZDARMA
Veřejná IP adresa (na vyžádaní) ZDARMA
SERVIS (chyba na straně VHV SPEED) ZDARMA
SERVIS (chyba na straně klienta) 200,- Kč za každou započatou hodinu
Znovu připojení (z důvodu neuhrazení faktury) 300,- Kč
Internetová přípojka 1 500 – 2 500,- Kč
Bezdrátový router (2,4GHz) 570,- Kč
Držák okenní eloxovaný s plocháčem 170,- Kč
Síťová karta LAN 170,- Kč